08.10.2018 Eerste tornooidag e-hockey 1e klasse regio Zuid: 3 op 3 voor Wheelblazers

08.10.2018 Eerste tornooidag e-hockey 1e klasse regio Zuid: 3 op 3 voor Wheelblazers

Vanaf dit seizoen is er ook een Wheelblazers team actief in de Nederlandse competitie, in de 1ste klasse van Regio-Zuid. En of dit team actief is! Arno, Dijana, Drago, Maxime (nieuw bij onze club sinds dit jaar), Senne B. en Sven vlogen er meteen heel hard in. Ze namen een 9 op 9 terug mee naar Antwerpen door te winnen tegen BHV Push E-Hockey (9-0), GP Bulls (8-0) en Somival vzw (3-1). Om even samen te vatten: er werden maar liefst 20 doelpunten gescoord! Wat de tegendoelpunt(en) betreft: Maxime heeft 2 clean sheets gehaald, en uiteindelijk zich maar 1 keer gewonnen moeten geven. Wij kunnen zeggen dat we al lachend en met veel zin het nieuwe seizoen in zullen gaan! In de voorlopige tussenstand staat ons team op de 2e plaats na CHT Tilburg die ook 3 op 3 hebben gehaald en een positief doelsaldo hebben van +20. Wordt vervolgd!!!